XVI. F&H-ENERGOFISH-BEKO-ANNA HOUSE
Társasági és Média Kupa 2020

SZ. CSAPAT NEVE Tag1 Tag2 Tag3
1. Bajcs Hal Rábai József Petlánovics Ferenc Szilágyi Gábor
2. Digi Sport 1 Juhár Tamás Ellenes László Skultéti Viktor
3. Fishing & Hunting Radu Morar Erdei Zsolt Andrejszky Zoltán
4. EgerElit-Med csapata Csonka Tamás    
5. IMO Time for Wine csapata      
6. Leveleki horgászparadicsom Moravszki István Kovács Péter Holló Arnold
7. MSAM Team Székely Ákos Daróczi László Margulius Romulus
8. St. Hubertus Török László Csonka Zoltán Stork Zsolt
9. Hír Tv csapa Monoki Ádám Dizseri András Harongozó Péter
10. Anna Haus Fishing Team Cseke Zoltán Láviscsák Tamás Zöldházi Zoltán
11. Colmic Színész csapata Stohl András Csöre Gábor Baráth Attila
12. Halmágnes Cseh László Bartók Máté Miklós Tolna László
13. Heineken csillagai Klemm Ferenc Hunyadi Benjamin Kálózi Attila
14. MOHOSZ dr. Szűcs Lajos Horváth Gyula Gábor Polyák Csaba
15. BEKO-Optik World Szentkirályi Ádám Sasvári Viktor Csőregi Ferenc
16. Színész 1 Méhes László Straub Dezső Dányi Krisztián
17. Pest Megyei RFK. Tucsányi István Sipos József Nemes Tibor
18. Energofish Jász keszegek Lukácsi Béla Baksai Katinka Szabó Roland
19. Mátyás Pálinkaház Judák Péter Haskó Tamás Haskó Attila
20. Kis Fish csapata Tóth Szilárd    
21. A birkózók csapata Fodor Zoltán Váncza István Madarasi Gábor
22. Bognár Borbirtok  csapata Bognár Attila Bognár Balázs Bognár Bálint
23. Dental Dialóg Andrejszki Géza Haluska Tamás Molnár Gábor
24. Itália Könyhastúdió Kiss Krisztián Kiss Zsolt Székelyhidi Péter
25. Ferroflex Fishing Team Reviczky Gábor Dobos Attila Péntek Zsolt
26. Borsonline csapata Metzger Gábor Sári Csaba Csillik Gyula
27. Vécsei Team Vécsei Misi Horváth Tamás Ugrin Benjámin
28. Digi Sport 2 Németh Zsolt Baán Gábor Tóth Ferenc
29. Lufthansa Technik Szomora Sándor Kormos Olivér Méder Csaba
30. A SportTV/AMC dr Riszter Gergely dr Hajós Balázs Máté Pál
31. Blikk Paulin Béla Némedi Gábor Halas Zoltán
32. Viktória Carp Balajthy Béci Lévai József Kispál György
33. Bors csapata Kovács Vince Csernus Zsolt Sinka Gábor
34. Romis TV csapata Cobler Ádám Purcsi Zoltán ifj. Purcsi Zoltán
35. Ripost Buczkó-Gigor Csaba Buczkó Sarolta Buczkó Ilona
36. NAV csapata dr. Bocsó Gábor Kondor Tamás Tornai Márk
37. Armada csapata Tenczel Gábor Lajos Roland Kővári Ferenc
38. Ripost Online csapata Hajabács Veronika Nagy József Szegedi Tibor
39. Rock Carp csapata Szabó Attis Gönci Gyuri  
40. Polo Team Gergely István Gergely Mihály Bartalos Gábor
41. Bátonyterenye Önkormányzata Nagy-Majdon József    
42. Pénzügyőr Magazin Halász Zoltán Miskolci Gábor dr. Demeter Tamás
43. Nógrád Megyei RFK. Dr.Nagy László Dr.Kalmár Zsolt Dr.Juhász Viktor
44. Hunor Vadászmagazin Gyenge László   Gyenge László
45. Maconka BHSE Almásy István Ocsovai László Godó György
46. Anna Haus Motorosok csapata Becze-Szalai Gabriella Becze Sándor Szalai Zoltán
47. Nógrád megyei hírlap csapata Plachy György Básti István Balázs Gábor
48. MTZ Team Konkoly Csaba Walter Antal Laknerfi Oszkár
49. Szerencsemalacok Ferenczik Sándor Ferenczik Ákos Balázs Dávid
50. Dr. Boross és barátai Dr. Boross György Horváth Imre Horváth János
51. Dikh TV csapata Csipkés Zsolt Csipkés Sándor Berecz Ödön
52. Szabad Föld csapata Vajda József Kállai Márton Vajda Ádám
53. Chef Market csapata      
54. Hekus Magazin Kövér Dávid Kövér Sándor Kövér Ádám
55. Maconka 2 csapata Horváth Sándor Csikós József Katona Attila

Köszönet a verseny támogatóinak: